Jolanta Andreikėnienė/SKILLS DEVELOPMENT IN IT SPHERE

Birželio 27 – liepos 3 dienomis dalyvavau Ispanijoje, Cordoboje pagal Erasmus+ programos „Skills development in IT sphere” projektą, kurio Nr. 2019-1-LT01-KA116-060353, darbo stebėjimo veiklose, kurias organizavo organizacija „Training Europe“.

Pirmadienį, birželio 28 dieną lankėmės priimančioje organizacijoje „Training Europe“, susipažinome su vizito programa, bendravome su partnerių atstovais. Vizito partneriai išsamiai pristatė Ispanijos Andaluzijos regiono švietimo sistemą. Vėliau vykome į įmones, kurios turi galimybę priimti mokinius į praktiką.

Pirmoji įmonė „Sur Industrial Avances Technologicos“. Ši programinės įrangos įmonė teikia pažangių sistemų inžinerijos ir ryšių paslaugas įmonėms. „Sur Industrial Avances Technologicos“ savo patalpose įsirengusi didelės talpos serverius fizinių asmenų,  įmonių virtualiam informacijos saugojimui.‎ Įmonė galėtų priimti į praktiką kompiuterių tinklų ir sistemų administratoriaus specialybės mokinius. Pageidaujamas praktikos laikas įmonėse – pavasaris, praktikos trukmė – ne mažiau kaip vienas mėnuo.

Kita įmonė, kurioje lankėmės tą dieną – FOURMARKETING G360. Kompanija teikia web dizaino, medijų dizaino paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms, naudoja įvairias pažangias  technologijas ir turi puikią darbuotojų komandą užsakovų poreikiams tenkinti. FOURMARKETING G360 padeda įmonėms valdyti ir plėsti savo verslą. Tai puiki galimybė įsilieti į kolektyvą ir atlikti praktiką multimedijos mokymo programos moksleiviams.

Kitomis dienomis lankėmės dar 9 kompanijose, kurios teikia įvairias IT srities paslaugas ir priima įvairių šalių mokinius į praktiką. Carlos Criado informatica, PC ON, PC CORE, INGESCOR Engineering Studio – puikios įmonės, atliekančios kompiuterių remonto, bei programinės įrangos diegimo paslaugas asmenims ir organizacijoms. Tai puikios praktikos vietos mokiniams, norintiems tobulintis kompiuterinės įrangos taisymo, PĮ diegimo, darbo su klientais srityje.

Įmonė MOMA TELECOMUNICATIONES IT kompanija – telefonų platintoja, debesų kompiuterijos sprendimai, IT sprendimai.

IKNX INGENERIA teikia debesų kompiuterijos, namų interneto sprendimų su KNX įranga. Paslaugas. Įmonėje teikia mokymus ir praktikos vietas įvairių šalių mikiniams ir mokytojams. Tai puiki praktikos vieta, norintiems tobulinti namų interneto sprendimų srityje.

ORG – telekomunikacijų rinkos lyderiai, dirbantys Ispanijoje, Vokietijoje, JK, Panamoje, Meksikoje ir Šiaurės Amerikoje. Atlieka telekomunikacijų infrastruktūros įrengimo, ryšių ir kibernetinio saugumo paslaugas.

ROSELIMAC – Apple kompiuterių ir Iphone produktų pardavimas ir taisymas, mokymo paslaugos. Tai galimybė, norintiems tobulintis dirbti su MAC kompiuteriais, juos aptarnauti.

Copyenjoy teikia grafinio dizaino, reklamos paslaugas, Jose Ramon Photografo – fotografijos, maketavimo, filmavimo paslaugas. Ši praktikos vieta tobula multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos mokinių praktikai.

Vizito metu ne tik lankėme mokinių būsimas praktikos vietas, bet ir susipažinome su regiono istorija, kultūra, kulinariniu paveldu, lankėmės Flamenko šou. Be abejo tobulinome anglų kalbos gebėjimus, socialinius bei komunikavimo įgūdžius.

Parašykite komentarą